Log In | Users | Register
%SITEMAPWHAT%
You are here: Main » Ohlasy
20140616_190603_resized_2.jpg

Vaše ohlasy

Cvičení na ostrově Mauricius, leden-únor 2018

Milá paní Kopačková,

Vážím si velmi ze jsem mohla cestovat s pi Věrou Havlovou ,ostatními dámám a taky jedním pánem!
Od samého začátku jsem si užívala cestu. S Emirátes jsem letěla po prvé. To už byl muj první krásný zážitek na společné cestě .
A dále pohádka, Mauricius, ráj na zemi.
To o čem jsem četla a slyšela mohla jsem vidět na vlastní oči.
Mohu jen vřele poděkovat celom týmu CK Elixiru za výbornou organizaci. A taky výbornou celkovou cenu zájezdu.
Rada bych tímto vyjádřila své uznání pro Vaši ochotu pomoct i kdys se tiká situací jak co je třeba dokoupení kufrů!
Velmi lituji ze příští rok nebudu mít možnost cestovat s vámi, ale pro to se ještě vic těším na rok 2020.
Lednový zájezd na Seychely (druhá polovina nebo konec ledna a začátek února pevné doufám ).
Informace od pi Věrky..
Srdečně děkujem a zdravím celý Váš tým,
Přeji mnoho úspěchů jak v pracovním tak i v osobním životě.
Aida Muhovic

Dobrý den Andreo,

moc děkuji za možnost se připojit ke skupině skvělých žen a jednoho skvělého muže. Nikdy v životě jsem nezažila, tak intenzivní pocit štěstí a blaha, trvající každou minutu po celou dobu pobytu. Jsem už dost stará na to, abych věděla co je pro mě dobré, ale toto bylo jedním slovem luxusní a nebyl to sen! Ještě jednou děkuji a doufám, že jsem v hotelu Ambre nebyla naposledy.
Renata Šašváryová

Dobry den,

Chcem sa veľmi pekne poďakovať za nádhernú dovoleku s CK ELIXÍR na Maurítiu.
Bol to dokonalý týždeň relaxu, oddychu s cvičením jógy a pilates s Věrkou Havlovou. Okrem toho úžasná partia žien a jedného muža. 😊
Všetko zorganizované, naplánované, zariadené. Dovolenka bez jedinej chybičky. Ďakujem veľmi pekne.
Šupejová Katarína

hotel Kaya Artemis - severní Kypr - 12.6.-19.6.2014

Milá CK Lenko a Věrko,
píšu ještě plná dojmů z krásného Kypru .. pokračování zde

A jedna reference z facebooku:)

Dobrý den paní Věro přes Vaška Krejčíka jsem se dostala na váš facebook a pravidelně sleduji vaši neuvěřitelnou aktivitu. Prohlédla jsem si i vaše webovkya jsem z vás nadšená. Do svých 59 let jsem pravidelně 2-3 týdně cvičila, ale nyní mě bolí kotníky, takže moje aktivita je téměř nulová. Poraďte, jak se mám opět dostat do formy a hlavně mám pocit, že už jsem stará a chybí mi motivace. Někdy bych chtěla být na vaší hodině nebo víkendu. Jsem z Jihlavy, trošku daleko. Přeji vám všechno dobré. Věra

Sportpenzion POHODA - Letkov - Plzeň - 24.5.-26.5.2013

Ahoj Věro,
nedá mi to, abych ti alespoň stručně nenapsala, že jsi se opět zasloužila o tolik pro mě potřebné protažení, posílení a zdravou únavu po těle a o
relax a pohodu nejen po těle, ale i na duši. Jsem ráda, že jsem si toho všeho dala dvojnásobnou dávku, nejdřív v Jánských Lázních a hned týden nato v Letkově. Až na počasí, oba víkendy neměly chybu! A už se těším na Monínec.
Ještě se chci zmínit pochvalně o CK Lenka- výběr zajímavých a příjemných míst pobytů a navíc krásné ubytování na úrovni určitě taky přispívá k tomu, že je nás na těchto víkendech vždy víc než dost.
Ahoj, měj se krásně a ať nám to pořád hezky cvičí.

Helena B.

Prodloužený víkend - hotel Omnia - Jánské Lázně - 16.5. - 19.5.2013 - ve spolupráci s CK Lenka

1/

Cvičení v Janských Lázních

Protože se má dcera už nemůže dívat na to, jak doma lenoším a jen si stěžuji, že mě bolí klouby, záda a nohy, přihlásila mě na prodloužený víkend zaměřený na cvičení.

Vzala jsem s sebou svoji kamarádku se stejnými problémy, a abychom měly patřičnou motivaci, jela s námi i dcera se svou kamarádkou. Nejdříve jsem měla obavy, jak vše zvládnu. Netušila jsem, co mě čeká. Čekala na nás milá, příjemná a sympatická cvičitelka Věrka, která nás svým tichým melodickým hlasem 2x denně úžasně motivovala k cvikům, které jsem nikdy nedělala. Nejdříve jsem si myslela, že stání na balančním balonku a protahování pomocí gumového pásu je legrace, kterou zvládnu levou zadní. Omyl! Ani pravá nestíhala! Ale kupodivu po pár snaživých pohybech to šlo. Nenásilně, pomalu js me s ostatními „dámami“ začaly zvládat zdánlivě jednoduchá cvičení a paní Věrka opravovala naše špatné držení těla, nesprávně prováděné cviky a dýchání. Na konci každé hodiny jsem se cítila jako vítěz, kterému se podařilo doběhnout do cíle. Že mě bolely klouby? Že jsem necítila nohy a záda? VELKÝ OMYL! Po každém cvičení jsem byla uvolněná, zrelaxovaná a příjemně unavená. Paní Věrka nás dokázala krásně motivovat a hlavně mě její cvičení přesvědčilo o tom, že ví, co dělá a že její cvičení je promyšlené. Moc mi tento cvičební prodloužený víkend pomohl. Už se těším na podzimní cvičen&iacut e; s Věrkou.

Růžena

2/

Pilates na zdravá záda, která z nás to nemá ráda,

pánev, břicho, chodidla, to jsou Věrky pravidla,

aby nohy běhaly a Černou horu zdolaly.

Jánské Lázně Omnia - to se to pak vzpomíná

"seniorky" z Hostivice

BOSU víkend - Parkhotel Hluboká - 27.10.- 30,10.2011ve spolupráci s CK Lenka

Ahoj Věro,

chci Ti poděkovat za krásný sportovní víkend na Hluboké. Krásný byl nejen prostředím a výběrem lokality v kterém jsme byli ubytování, ale především Tvým přístupem ke cvičení a k nám cvičenkám. Jak víš, tak jsem klientkou Tvých prodloužených víkendů již více než 4 roky. Cvičení pod Tvým vedením mě vždy zaujme. Tvůj osobní přístup ke každé cvičence a hlavně nové cvičební znalosti,které nám předáváš, jsou mojimotivují k pravidelným pohybovým aktivitám. Škoda, že se nemůžu pravidelně zúčastnit Tvých lekcí poweryogy.

Věro, přeji Ti pevné zdraví, hodně nových sportovních zájemců a trvalý úsměv na rtech. Těším se na další sportovní setkání v příštím roce.

Dík a ahoj Lída

Prodloužený víkend - zámecký hotel ZDÍKOV ve spolupráci s CK Lenka - 28.-31.10.2010 - foto zde

Ahoj Věro,

...tak máme za sebou další vydařený víkend. Vydařený po všech stránkách, nejenom že cvičení s Tebou, jako vždy ,nezklame, ale taky počasí bylo jak vymalované a výběr lokality - zámek ve Zdíkově, byl prostě skvělý.

Věro, moc mě potěšilo, jak sis všimla změny v mém postavení těla. Věděla jsem o sobě, že moje držení těla je dost katastrofa - vystrčené lopatky, kulatá záda a jiné nešvary. Nicméně po každém cvičení s Tebou jsem si snažila uvědomovat to Tvoje " lopatky do kapes, pod bradou jablko". Zpočátku to samozřejmě moc nešlo, protože zlozvyk je železná košile, ale postupem času se mi to stává čím dál, tím víc samozřejmostí a už na to nemusím tak myslet. A taky se cítím sebevědoměji.
Dík! Ještě jsem začala se snahou odstranit sešmajdané podpatky z vnější strany a proto myslím na postavení chodidel tak, jak nám to říkáš. Když už, tak ať mám ty podpatky sešmajdané souměrně!

Jinak se už zase těším na jaro a na Loučeň.
Věro, měj se moc krásně, ať se Ti daří v Tvém novém působení a víkendům s power jogou zdar!
Dík a ahoj.
Helena Böhmová

Týdenní pobyt v hotelu Hubert - Františkovy Lázně ve spolupráci s CK Lenka - 7.-12.9.2010 - foto zde

1/

Přeji dobrý večer,

ještě jednou chci poděkovat za super týden, kdy jsem si zase mohla užívat dost odlišné cvičení pilates - pilates institute. Nedá se to srovnat s klasickým cvičením u nás, je to naprosto něco jiného.

Cvičitelky nejen že žádnou z nás neopravili, max. se zeptali : "co břicho..? Ale aby vysvětlili, jakým způsobem dýchat, jak který cvik provádět, aby byl účinný vždy na tu konkrétní část těla, to jsem bohužel nikdy neslyšela. Prováděli jsme nějaké cviky, ale nevěděla jsem proč je dělám a na co jsou zaměřené. Hlavně jsme cvičili v rychlejším rytmu, resp. rychleji střídali jednotlivé pozice a nebylo možné se řádně soustředit na správnost provedení. Uvádím minulý čas proto, že jsem na pilates přestala chodit. U cvičení s Vámi jsem měla pocit, že jsem sama se svým fyzioterapeutem, neboť jste se každé z nás maximálně věnovala, opravovala nás a vysvětlovala co, jak a proč dělat. A to považuji za největší rozdíl.

Děkuji i za nové poznatky, které jste nám předala.

Mějte se hezky a těším se na další setkání.

Věra W.

2/

Dobrý den Věro

Cvičení pilates institute se mi velice zalíbilo.

Léta mám problémy s bederní páteří a docházela jsem na cvičení k fyzioterapeutovi, kde jsem se spoustu cviků z pilates naučila. Ale až díky Vašim lekcím a osobním opravám během cvičení se mi rozšířily znalosti o správném postoji, postavení nohou, zpevnění břicha a tím jsem dostala pocit, že cviky dostaly naprosto jiný rozměr a doufám, že po pravidelném cvičení se projeví i účinek.

Mrzí mě, že cvičíte na druhém konci Prahy, ale určitě budu sledovat vaše akce a na některou příští s Vámi rozhodně zase pojedu. Nic z vašich cenných rad nezapomenu a budu se snažit tady v okolí najít podobné cvičení.

Děkuji za příjemný týden

S pozdravem a přáním krásného dne

Lenka Mašková

3/

Dobrý den, Věro,

Na Vaše cvičení stále vzpomínám, bylo to moc prima. Myslím si, že pro mě je tato forma cvičení ideální. V mládí jsem se také trochu zapálila pro aerobic, ale teď už bych to kvůli kolenům vůbec nezvládla.

U pilates institute mě překvapilo, že ač se nejedná o "prudké" cvičení, byla jsem stejně opocená, jako kdybych se více pohybovala. Uvědomila jsem si, jak se změnila celá filozofie cvičení. Žádné honění a posilování svalů klasickými cviky, ale např. vědomé stahování pánevního dna, tlak na vnitřní stranu chodidel a další cviky, které jsou vlastně i více účinné.

Našly jsme s "holkama" PI cvičení na Brumlovce, ale ještě nevíme jak cenově náročné by to bylo. Určitě se budu snažit PI někde cvičit, případně zkusit klasické pilates cvičení, ale na PI nezapomenout.

A na Vás samozřejmě taky ne, počítáme s tím, že se k Vám přidáme na prodloužené víkendy.

Zdraví Vás

Jana Elefantová spacer

MENU

úvod
o mně
kde si zacvičit
certifikace
individuální tréninky
akce
termíny školení
Vaše ohlasy
kontakty

ODKAZY

Akasha
Elixír studio
CK Lenka
Studio Hvězda
Lenyoga
RS Gym
Pilates & Flow
Yoga & art

spacer
This site is powered by FoswikiCopyright © by the contributing authors. All material on this collaboration platform is the property of the contributing authors.
Ideas, requests, problems regarding Foswiki? Send feedback
Syndicate this site RSS ATOM